€ 187,01
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Paradoxe
Eau de parfum navulling - 100 ml
Eau de parfum navulling - 100 ml
€ 172,00
| Artikel | Prada Paradoxe Eau de parfum navulling 100 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Paradoxe |
| EAN | 3614273760201 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Neroli, Muskus |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |