Rabanne
Invictus
Eau de Toilette - 50 ml
€ 92,55
Voordeligst€ 123,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Invictus
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 92,55
| Artikel | Rabanne Invictus Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Invictus |
| EAN | 3349668515653 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Laurierblad, Guiac hout, Grapefruit, Ambergris, Mandarijn, Eikenmos, Jasmijn, Patchoeli, Zeenoten |
| Prijs per eenheid | € 185,10 per 100 ml |