Rabanne
Invictus
Eau de Toilette - 100 ml
€ 92,55
Voordeligst€ 123,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8d/bc/cb/1746570876/3349668515660_3.jpg?ts=1746570877)
Rabanne Invictus
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 123,00
| Artikel | Rabanne Invictus Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Invictus |
| EAN | 3349668515660 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Laurierblad, Guiac hout, Grapefruit, Ambergris, Mandarijn, Eikenmos, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 123,00 per 100 ml |