Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3f/80/1d/1754632516/840216935662.jpg?ts=1754632516)
Living Proof Perfect hair Day High-Shine Gloss
Haargel - 200 ml
Haargel - 200 ml
€ 36,00
| Artikel | Living Proof Perfect hair Day High-Shine Gloss Haargel 200 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Perfect hair Day High-Shine Gloss |
| EAN | 0840216935662 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haargel |
| Volume | 200 ml |
| Prijs per eenheid | € 18,00 per 100 ml |