Living Proof
Perfect hair Day
Shampoo - 60 ml
€ 16,00
€ 16,00
Voordeligst€ 32,00
€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/05/05/4b/1754632625/0840216936584.png?ts=1754632625)
Living Proof Perfect hair Day
Shampoo - 60 ml
Shampoo - 60 ml
€ 16,00
| Artikel | Living Proof Perfect hair Day Shampoo 60 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Perfect hair Day |
| EAN | 0840216936584 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 60 ml |
| Prijs per eenheid | € 26,67 per 100 ml |