€ 40,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2e/21/66/1744201781/3616306642997.jpg?ts=1744201781)
Lancaster Sun Beauty
Zonnegel - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnegel - Alle huidtypes - 50 ml
€ 40,00
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Zonnegel 50 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Sun Beauty |
| EAN | 3616306642997 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnegel |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 80,00 per 100 ml |