€ 35,00
€ 35,00
€ 43,00
€ 43,00
€ 46,00
Voordeligst€ 46,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a4/ac/6c/1746528089/3616305924735.jpg?ts=1746528089)
Lancaster Sun Beauty
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
€ 43,00
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Zonnespray 150 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Sun Beauty |
| EAN | 3616305924735 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnespray |
| Volume | 150 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | zz - Waterproof, Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 28,67 per 100 ml |