€ 85,90
€ 123,60
Voordeligst€ 155,45
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
Parfum Intense - 80 ml
Parfum Intense - 80 ml
€ 155,45
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Parfum Intense 80 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Le Parfum |
| EAN | 8435415050760 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum Intense |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Karamel, Vanille, Jasmijn, Zout |
| Prijs per eenheid | € 194,31 per 100 ml |