€ 93,00
Voordeligst€ 129,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ba/e5/f1/1738727469/3616305040558.jpg?ts=1738727469)
Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 129,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT for Her |
| EAN | 3616305040558 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 258,00 per 100 ml |