€ 81,00
€ 107,00
€ 112,00
Voordeligst€ 154,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/84/73/2a/1740526570/8005610298894.jpg?ts=1740526570)
Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 107,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT for Her |
| EAN | 8005610298894 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Freesia, Cacao, Osmanthus |
| Prijs per eenheid | € 214,00 per 100 ml |