Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her Le Parfum
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 123,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her Le Parfum Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT for Her Le Parfum |
| EAN | 3616302681105 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Vetiver, Sinaasappelbloesem |
| Prijs per eenheid | € 246,00 per 100 ml |