€ 40,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder DayWear Eye
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
€ 40,00
| Artikel | Estée Lauder DayWear Eye Ooggel 15 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | DayWear Eye |
| EAN | 0887167327665 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Ooggel |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 266,67 per 100 ml |