€ 20,00
€ 45,00
€ 39,00
Voordeligst€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder DayWear
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 30 ml
€ 45,00
| Artikel | Estée Lauder DayWear Gezichtscrème 30 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | DayWear |
| EAN | 0887167090392 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 15 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |