-21%
€ 6,48
Adviesprijs € 8,20Je bespaart 21%
€ 10,15
Adviesprijs € 12,85Je bespaart 21%
€ 20,34
Adviesprijs € 25,75Je bespaart 21%
€ 20,74
Adviesprijs € 26,25Je bespaart 21%
€ 26,07
Adviesprijs € 33,00Je bespaart 21%
€ 18,13
Adviesprijs € 22,95Je bespaart 21%
Voordeligst€ 21,13
Adviesprijs € 26,75Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/49/ce/52/1744153069/3350900001681_0.jpg?ts=1744153069)
Embryolisse Hydrating
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 100 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 100 ml
€ 21,13
| Artikel | Embryolisse Hydrating Dag- en nachtcrème 100 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900001681 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 21,13 per 100 ml |