-21%
€ 9,72
Adviesprijs € 12,30Je bespaart 21%
Voordeligst€ 19,71
Adviesprijs € 24,95Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6b/32/24/1744153075/3350900002589.jpg?ts=1744153075)
Embryolisse Hydrating
Bodylotion - Alle huidtypes - 400 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 400 ml
€ 19,71
| Artikel | Embryolisse Hydrating Bodylotion 400 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900002589 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 4,93 per 100 ml |