-21%
€ 20,30
Adviesprijs € 25,70Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0c/73/81/1744153280/3350900002367_0.jpg?ts=1744153280)
Embryolisse Hydrating
Masker - Alle huidtypes - 50 ml
Masker - Alle huidtypes - 50 ml
€ 20,30
| Artikel | Embryolisse Hydrating Masker 50 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900002367 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 40,60 per 100 ml |