€ 8,20
€ 12,85
€ 25,75
€ 26,25
€ 33,00
€ 22,95
Voordeligst€ 26,75
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f5/35/ed/1744153111/3350900001315_0.jpg?ts=1744153111)
Embryolisse Hydrating
Dag- en nachtcrème - zz - Normale tot gecombineerde huid - 40 ml
Dag- en nachtcrème - zz - Normale tot gecombineerde huid - 40 ml
€ 25,75
| Artikel | Embryolisse Hydrating Dag- en nachtcrème 40 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900001315 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 40 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot gecombineerde huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 64,38 per 100 ml |