-21%
€ 6,48
Adviesprijs € 8,20Je bespaart 21%
€ 10,15
Adviesprijs € 12,85Je bespaart 21%
€ 20,34
Adviesprijs € 25,75Je bespaart 21%
€ 20,74
Adviesprijs € 26,25Je bespaart 21%
€ 26,07
Adviesprijs € 33,00Je bespaart 21%
€ 18,13
Adviesprijs € 22,95Je bespaart 21%
Voordeligst€ 21,13
Adviesprijs € 26,75Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3d/a1/d9/1744153115/3350900001704_0.jpg?ts=1744153115)
Embryolisse Hydrating
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 40 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 40 ml
€ 20,74
| Artikel | Embryolisse Hydrating Dag- en nachtcrème 40 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900001704 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 40 ml |
| SPF | 20 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 51,85 per 100 ml |