€ 38,00
€ 38,00
€ 38,00
€ 38,00
Voordeligst€ 38,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Zonnespray - Alle huidtypes - 200 ml
Zonnespray - Alle huidtypes - 200 ml
€ 38,00
| Artikel | Collistar Sun Care Zonnespray 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150260619 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnespray |
| Volume | 200 ml |
| SPF | 15 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 19,00 per 100 ml |