Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Aftersun olie - 200 ml
Aftersun olie - 200 ml
€ 34,00
| Artikel | Collistar Sun Care Aftersun olie 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150260374 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Aftersun olie |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 17,00 per 100 ml |