-21%
€ 21,33
Adviesprijs € 27,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 21,33
Adviesprijs € 27,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/72/2e/d0/1742859166/8015150005463.png?ts=1742859166)
Collistar Sun Care
Zonnestick - 9 ml
Zonnestick - 9 ml
€ 21,33
| Artikel | Collistar Sun Care Zonnestick 9 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150005463 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnestick |
| Volume | 9 ml |
| SPF | 50+ |
| Prijs per eenheid | € 237,00 per 100 ml |