-21%
€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 30,02
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/48/55/54/1745620663/8015150005487.png?ts=1745620663)
Collistar Sun Care
Zonnemelk - Alle huidtypes - 200 ml
Zonnemelk - Alle huidtypes - 200 ml
€ 30,02
| Artikel | Collistar Sun Care Zonnemelk 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150005487 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnemelk |
| Volume | 200 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 15,01 per 100 ml |