Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Benessere Neroli And Helichrysum
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 50,00
| Artikel | Collistar Benessere Neroli And Helichrysum Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Benessere Neroli And Helichrysum |
| EAN | 8015150002370 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 50,00 per 100 ml |