€ 50,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Benessere Fig And Wisteria
Eau de Toilette - Alle huidtypes - 100 ml
Eau de Toilette - Alle huidtypes - 100 ml
€ 50,00
| Artikel | Collistar Benessere Fig And Wisteria Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Benessere Fig And Wisteria |
| EAN | 8015150002417 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 50,00 per 100 ml |