Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Nomade
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 102,00
| Artikel | Chloé Nomade Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Nomade |
| EAN | 3614225944215 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Lychee, Freesia, Eikenmos |
| Prijs per eenheid | € 204,00 per 100 ml |