Witlof Skincare
Smoothing Peel
Gezichtspeeling - Alle huidtypes - 30 ml
€ 34,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Smoothing Peel
Gezichtspeeling - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtspeeling - Alle huidtypes - 30 ml
€ 34,95
| Artikel | Witlof Skincare Smoothing Peel Gezichtspeeling 30 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Smoothing Peel |
| EAN | 8719326480282 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtspeeling |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 116,50 per 100 ml |