Witlof Skincare
Pure Argan Oil
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 100 ml
€ 32,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Pure Argan Oil
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 100 ml
€ 32,95
| Artikel | Witlof Skincare Pure Argan Oil Gezichtsolie 100 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Pure Argan Oil |
| EAN | 8719326480251 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsolie |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 32,95 per 100 ml |