Witlof Skincare
Hydrating Calming Lotion
Gezichtslotion - 100 ml
€ 34,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ff/d6/ed/1738723973/HYDRATING_CALMING_LOTION.png?ts=1738723973)
Witlof Skincare Hydrating Calming Lotion
Gezichtslotion - 100 ml
Gezichtslotion - 100 ml
€ 34,95
| Artikel | Witlof Skincare Hydrating Calming Lotion Gezichtslotion 100 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Hydrating Calming Lotion |
| EAN | 8719327746530 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 34,95 per 100 ml |