Valentino
Uomo Born in Roma Coral Fantasy
Eau de Toilette - 100 ml
€ 100,01
Voordeligst€ 136,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Uomo Born in Roma Coral Fantasy
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 136,00
| Artikel | Valentino Uomo Born in Roma Coral Fantasy Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Uomo Born in Roma Coral Fantasy |
| EAN | 3614273672412 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Geurnoten | Salie, Amber, Rode appel, Tabak |
| Prijs per eenheid | € 136,00 per 100 ml |