€ 154,00
€ 129,00
€ 130,00
€ 153,00
Voordeligst€ 129,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0a/9a/ae/1753310208/768614218678_0.jpg?ts=1753310208)
Shiseido Vital Perfection
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
€ 153,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0768614218678 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 306,00 per 100 ml |