€ 168,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e9/98/a9/1753310304/729238218260_0.jpg?ts=1753310304)
Shiseido Vital Perfection
Serum - Alle huidtypes - 40 ml
Serum - Alle huidtypes - 40 ml
€ 168,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Serum 40 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0729238218260 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 40 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 420,00 per 100 ml |