€ 67,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Treatment Softener
Tonic - zz - Normale tot droge huid - 150 ml
Tonic - zz - Normale tot droge huid - 150 ml
€ 67,00
| Artikel | Shiseido Treatment Softener Tonic 150 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Treatment Softener |
| EAN | 0768614145325 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Tonic |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot droge huid |
| Texture | Tonic |
| Prijs per eenheid | € 44,67 per 100 ml |