€ 53,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Revitalizing Treatment Softener
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 180 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 180 ml
€ 53,00
| Artikel | Shiseido Revitalizing Treatment Softener Reinigingsschuim 180 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Revitalizing Treatment Softener |
| EAN | 0729238155947 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 180 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 29,44 per 100 ml |