€ 321,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Future Solution LX
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 321,00
| Artikel | Shiseido Future Solution LX Oogcrème 15 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Future Solution LX |
| EAN | 0729238208490 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 2.140,00 per 100 ml |