Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Full Lash Serum
Wimperserum - 6 ml
Wimperserum - 6 ml
€ 60,00
| Artikel | Shiseido Full Lash Serum Wimperserum 6 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Full Lash Serum |
| EAN | 0729238118881 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Wimperserum |
| Volume | 6 ml |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 1.000,00 per 100 ml |