Shiseido
Defend Beauty
Tonic - zz - Normale tot vette huid, zz - Gecombineerde tot vette huid - 150 ml
€ 67,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Defend Beauty
Tonic - zz - Normale tot vette huid, zz - Gecombineerde tot vette huid - 150 ml
Tonic - zz - Normale tot vette huid, zz - Gecombineerde tot vette huid - 150 ml
€ 67,00
| Artikel | Shiseido Defend Beauty Tonic 150 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Defend Beauty |
| EAN | 0768614145318 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Tonic |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot vette huid, zz - Gecombineerde tot vette huid |
| Texture | Tonic |
| Prijs per eenheid | € 44,67 per 100 ml |