€ 44,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Philosophy Renewed Hope in a Jar
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
€ 44,00
| Artikel | Philosophy Renewed Hope in a Jar Gezichtscrème 60 ml |
| Merk | Philosophy |
| Collectie | Renewed Hope in a Jar |
| EAN | 3616301782421 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 60 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 73,33 per 100 ml |