Rabanne
Olympéa
Eau de Parfum - 50 ml
€ 74,80
€ 106,50
Voordeligst€ 136,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 106,50
| Artikel | Rabanne Olympéa Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Olympéa |
| EAN | 3349668568093 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Zeezout, Vanille, Ambergris, Kasjmierhout, Gemberbloem, Jasmijn, Groene mandarijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 213,00 per 100 ml |