Rabanne
Olympéa
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 38,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 38,50
| Artikel | Rabanne Olympéa Bodylotion 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Olympéa |
| EAN | 3349668528721 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 19,25 per 100 ml |