€ 23,10
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Prodigieux® Le Parfum
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 23,10
| Artikel | Nuxe Prodigieux® Le Parfum Bodylotion 200 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Prodigieux® Le Parfum |
| EAN | 3264680009488 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Milk |
| Prijs per eenheid | € 11,55 per 100 ml |