€ 48,55
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Merveillance Lift
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 48,55
| Artikel | Nuxe Merveillance Lift Oogcrème 15 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Merveillance Lift |
| EAN | 3264680024757 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 323,67 per 100 ml |