€ 50,55
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
€ 50,55
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli Body oil 100 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Huile Prodigieuse® Néroli |
| EAN | 3264680024993 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 50,55 per 100 ml |