Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanobrow Nanobrow
Wenkbrauwserum - Alle huidtypes - 5 ml
Wenkbrauwserum - Alle huidtypes - 5 ml
€ 52,00
| Artikel | Nanobrow Nanobrow Wenkbrauwserum 5 ml |
| Merk | Nanobrow |
| Collectie | Nanobrow |
| EAN | 5905669547185 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Wenkbrauwserum |
| Volume | 5 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Sample |
| Prijs per eenheid | € 1.040,00 per 100 ml |