€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Toy 2 Pearl
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 39,00
| Artikel | Moschino Toy 2 Pearl Douchegel 200 ml |
| Merk | Moschino |
| Collectie | Toy 2 Pearl |
| EAN | 8011003878673 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 19,50 per 100 ml |