Voordeligst€ 39,00
€ 47,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Toy 2
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 47,00
| Artikel | Moschino Toy 2 Bodylotion 200 ml |
| Merk | Moschino |
| Collectie | Toy 2 |
| EAN | 8011003845217 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 23,50 per 100 ml |