€ 33,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Cheap & Chic So Real
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 33,00
| Artikel | Moschino Cheap & Chic So Real Douchegel 200 ml |
| Merk | Moschino |
| Collectie | Cheap & Chic So Real |
| EAN | 8011003838417 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 16,50 per 100 ml |