-21%
€ 12,63
Adviesprijs € 15,99Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6e/45/aa/1738725241/MS101988_8809643523479_-1-1--fotor-bg-remover-2024112210059.png?ts=1768480915)
Missha Vita C Plus
Reinigingsschuim - Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid - 120 ml
Reinigingsschuim - Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid - 120 ml
€ 12,63
| Artikel | Missha Vita C Plus Reinigingsschuim 120 ml |
| Merk | Missha |
| Collectie | Vita C Plus |
| EAN | 8809643523479 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 120 ml |
| Huidtype | Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 10,53 per 100 ml |