Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Styling & Finishing
Wax - Normale huid - 50 ml
Wax - Normale huid - 50 ml
€ 13,95
| Artikel | Lee Stafford Styling & Finishing Wax 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Styling & Finishing |
| EAN | 5060282705234 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Wax |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 27,90 per 100 ml |