€ 15,45
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Bleach Blondes
Bonding Treatment - Droge huid, Normale huid - 125 ml
Bonding Treatment - Droge huid, Normale huid - 125 ml
€ 15,45
| Artikel | Lee Stafford Bleach Blondes Bonding Treatment 125 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Bleach Blondes |
| EAN | 9347108041599 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Bonding Treatment |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 12,36 per 100 ml |