€ 15,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford ArganOil from Morocco
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
€ 15,95
| Artikel | Lee Stafford ArganOil from Morocco Haarmasker 200 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | ArganOil from Morocco |
| EAN | 5060282704640 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 7,98 per 100 ml |